John Brock

John Brock

Gyvenamųjų namų architektas ir konstruktorius

SketchUp papildinių „Estimator for SketchUp“, „Framer for SketchUp“ kūrėjas, 3D architektas

BrockWorks Technologies įkūrėjas

Susipažinkite su Džonu (angl. John). Šis žmogus yra viesulas. Gyvenamųjų namų kūrėjas, konstruktorius, „SketchUp Pro“ papildinių kūrėjas. John yra parašęs ir išleidęs knygą „SketchUp for Builders“.
John Brock yra individualių namų architektas ir konstruktorius jau daugiau nei 30 metų. Taip pat John yra keturių skirtingų papildinių kūrėjas ir platintojas: Estimator for SketchUp (www.EstimatorforSketchUp.com), Framer for SketchUp, Issue Tracker ir PDF Importer. Jis sukurė šiuos papildinius tam, kad patobulintų sau ir savo komandos nariams darbo eigą. Taip pat John konsultuoja projektuotojus konstrukcijų klausimais.
Džonas yra 3D modeliavimo mėgėjas ir asų asas. Konferencijos metu susisieksime su juo internetiniu būdu.

John pristatys papildinį „Estimator for SketchUp“, skirtą kiekių skaičiavimams ir sąmatos generavimui. Su šiuo papildiniu galite paruošti sąskaitą. Taip pat parodys kaip galime naudodami parametrų nustatymus su papildiniu „Framer for SketchUp“ greitai ir nesudėtingai modeliuoti medines konstrukcijas 3D aplinkoje. Ir nemažiau svarbu: parodys kaip automatiškai atpažinti klaidas 3D projekte su „Issue Tracker“.

Virginia, USA

back to top